Печать
PDF
Индекс материала
Грант иегерлерінің тізімі
2-і курс студенттері
Все страницы

Грант иелерінің тізімі

1-і Курс студенттері

 

Студенттің аты-жөні

Факультеті

Мамандығы

 

1

Кенган Жасұлан Танатарұлы

Тау-кен технологиялық институты

Геология және пайдалы қазындылар кенорындарын барлау

 
 
 

2

Жақсылықова Айгерім Асқарбекқызы

 
 
 

3

Нарымбай Баян Берікқызы

 
 
 

4

Кеңшілікова Құралай Ердімұратқызы

 
 
 

5

Әуезхан Мұхамеджан Асанұлы

 
 
 

6

Толыбек Майра Мергенбекқызы

 
 
 

7

Елеуханов Фархат Талғатұлы

 
 
 

8

Батырбаев Дархан Бауыржанұлы

 
 
 

9

Жақсымұрат Ерталап Жақсымұратұлы

 
 
 

10

Кеңес Санжар Әбдімәуленұлы

 
 
 

11

Елтаев Нұрдәулет Маратұлы

 
 
 

12

Умирзаков Нуржан Бейсенбайұлы

 
 
 

13

Арын Ақсуңқар Лесбекқызы

 
 
 

14

Назарбек Нұрсұлтан Назарбекұлы

 
 
 

15

Қанат Жақсылық Талғатұлы

 
 
 

16

Тұрар Аружан Күнтуғанқызы

Тау-кен ісі

 
 
 

17

Анарбек Айдана Ержанқызы

 
 
 

18

Ауелхан Назерке Орынханқызы

 
 
 

19

Тәжібаев Шынболат Әкімбекұлы

 
 
 

20

Бекахмет Алтынбек Қуанышұлы

 
 
 

21

Қален Сержан Құлахметұлы

 
 
 

22

Худайбергенов Муқан Қазбекуғли

 
 
 

23

Оразымбет Төребек Бимаханұлы

 
 
 

24

Нағмадинов Үдер Кендебекұлы

 
 
 

25

Амангелді Ғали Өмарәліұлы

 
 
 

26

Рахманқали Елдос Берікұлы

 
 
 

27

Искендиров Ерболат Мадиұлы

 
 
 

28

Оспанов Бағдаәулет Абдуллаұлы

 
 
 

29

Ерман Нұрсұлтан Төлегенұлы

 
 
 

30

Иса Руслан Сәкенұлы

Металлургия

 
 
 

31

Рамашова Қалжан Нұрлыбекқызы

 
 
 

32

Бердалыұла Шыңғысхан

 
 

33

Сейілхан Рустам Тоқтарұлы

 
 
 

34

Тасполат Ерболат Мирболатұлы

 
 
 

35

Өмірзақов Еламан Жәнібекұлы

 
 
 

36

Ахмет Назарбек Бархыұлы

 
 
 

37

Аубакиров Жасұлан Ізбасарұлы

 
 
 

38

Әртісбай Мереке Берікұлы

 
 
 

39

Әбдіхадыр Елібайұлы Сламұлы

 
 
 

40

Манзуров Ербол Бейсенәліұлы

Электр энергетикасы

 
 
 

41

Кенжебекұлы Мирас

 
 

42

Бейсенбек Нұржан Ырыскелдіұлы

 
 
 

43

Алдабергенов Нуржан Турдалиевич

 
 
 

44

Қолпаш Ерзат Нұржанұлы

 
 
 

45

Қалдыбай Бекболат Бақытұлы

Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі

 
 
 

46

Бибосынова Дина Заирханқызы

 
 
 

47

Жаксиликов Ислам Бейсенбайулы

 
 
 

48

Оңғарбай Ақерке Нұрланқызы

 
 
 

49

Анықбай Гүлжан Бейбітбекқызы

 
 
 

50

Кеңес Ерхан Советұлы

 
 

51

Өтен Назыгүл Серікбайқызы

 
 
 

52

Өмірбек Рахман Ақылбекұлы

 
 
 

53

Тоқтарбай Гүлбаршын Қайырбекқызы

 
 
 

54

Сынабай Пернегүл Оразбекқызы

 
 
 

55

Жақсыгенова Балнұр Бауыржанқызы

Технологиялық машиналар және жабдықтар

 
 
 

56

Құлбалаева Нұрсезім Талғатқызы

 
 
 

57

Зайніддин Ержан Мұхтарұлы

 
 
 

58

Сейдін Дінмұхаммед Ғалымұлы

Көлік, көлік техникасы және технологиялар

 
 
 

59

Абай Абзал Ғалымжанұлы

 
 
 

60

Келжан Досбол Бақытұлы

 
 
 

61

Өтепов Бекжан Жеткергенұлы

 
 
 

62

Ескалиев Саламат Баурджанұлы

 
 
 

63

Жумаділ Саят Зиятұлы

Құрылыс

 
 

64

Қалдыбек Мейірхан Майлыбайұлы

 
 
 

65

Кәдірбайқызы Арайлым

 
 

66

Тасжүрек Иса Мұсаұлы

 
 

67

Қоғамбай Ербол Үсенәліұлы

 
 
 

68

Рахимбердиев Нурмат Мухтарулы

 
 
 

69

Үмбетов Дәурен Нұржанұлы

 
 
 

70

Бижан Бибарс Бектиярұлы

 
 
 

71

Ботабай Оралхан Ғаниұлы

 
 
 

72

Пердебай Төрежан Нурланұлы

Гуманитарлық-педагогтік институты

Математика

 
 
 

73

Тұрсын Арайлым Бақтиярқызы

 
 
 

74

Раматулла Айдана Асылбекқызы

 
 
 

75

Арыстанова Жанар Серікқызы

 
 
 

76

Әбдішева Фариза Нұрқасымқызы

 
 
 

77

Жақсыбай Гүлнұр Қалқаманқызы

Физика

 
 
 

78

Салыбай Айгүл Нәліханқызы

 
 
 

79

Әкімхан Әкежан Талғатұлы

 
 
 

80

Нәрзілдаева Аякөз Нұрланқызы

 
 
 

81

Амалбек Гүлдана Қалдыбекқызы

 
 
 

82

Асқаров Асхат Рахымжанұлы

Информатика

 
 
 

83

Тажимуратова Урпия Орынбайқызы

 
 
 

84

Рахматулла Аян Мухтарбекқызы

 
 
 

85

Тасболат Айдын Ерікбайқызы

 
 
 

86

Султанбаева Барчиной Победақызы-өзбек

 
 
 

87

Құрманәлі Мөлдір Ғаниқызы

Қазақ тілі және әдебиеті

 
 
 

88

Амантұрдықызы Ақдидар

 
 
 

89

Төлендиева Таңшолпан Бауыржанқызы

 
 
 

90

Ортай Ақмарал Ердосқызы

 
 
 

91

Тағыберген Ақниет Октябрьқызы

 
 
 

92

Оспан Әсима Өмірсерікқызы

 
 
 

93

Ауелбек Бекзат Әбдімәлікұлы

 
 
 

94

Үсенбек Ақниет Әбіләшімқызы

 
 
 

95

Хоштаева Орынша Мағзұмқызы

 
 
 

96

Ерханова Ақмейір Қандаулетқизи

 
 

97

Жасұзақ Нұрболат Лесбекұлы

Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі

 
 

98

Досмат Жансая Қыдырәліқызы

 
 
 

99

Ғайбулла Гүлдана Ануарханқызы

 
 

100

Пазылбек Меруерт Абайқызы

 
 

  



  • platonus kartinka
  • Bolashak
  • site prezidenta kazakhstana 0
  • Ministerstvo Obrazovanie RK
  • Elektronnoe Pravitelsto Kazakhstana
  • fin logotip ru
zoofirma.ru